Váš pomocník na blízku ...

Služby

Interiéry

Na klíč provádíme kompletní dokončovací práce v bytech a domech či jejich remodeling. Oblouky, sloupky, příčky, posuvné dveře, vestavné dveře, změna dispozice pokojů, omítky, štuky, sádrové podhledy, deskové podhledy, nivelace, plovoucí podlahy, vinylové podlahy, malířské práce atd.

Koupelny

Krásné a funkční koupelny od nás si zamilujete. Tak precizně jako my Vám obklady, listely či mozaiku nalepí jen málokdo. Přizdívky, obezdívky, podezdění vany, mezizídky, závěsné WC, sprchové kouty s vaničkou i samostatně stojící, vany všech možných tvarů, zrcadla, skříňky, umyvadla, obklady,zásuvky a větráky, dlažby, malba, bodovky... Vše dle přání zákazníka a rozpočtu samozřejmě. Na koupelnách naše firma začínala, máme za sebou stovky koupelen všemožných tvarů a vzorů po celém Plzeňsku.

Bytová jádra

Kompletní vybourání stávajícího jádra, likvidace odpadu a výstavba nových jader, většinou je možna i změna dispoice odpadů - jedná se hlavně o přemísťování WC. Voda a plyn jdou samozřejmě zavést vždy prakticky kam budete chtít. Nové plynové přípojky pro nás dělá subdodavatel. Možná je varianta SDK - sádrokarton, nebo porobeton - např. Ytong.

Sádrokartony

Kompletní realizace SDK od laserového zaměření po finální stěrku či malbu.

Elektroinstalace

Nové elektrorozvody bytů, podružné rozvaděče, elektrorozvody a osvětlení průmyslových hal a zemědělských objektů.

Kuchyně

Montáž a demontáž téměř všech druhů kuchyní, výřezy na dřezy, odkapávače a baterie do kuchyňských desek. Kuchyně si nejraději plánujeme předem a na námi postavené nové jádro, abychom předešli dlouhým hadicím, propojkám a prodlužovákům při instalaci nové kuchyně. Dnešní kuchyně jsou přes všechny AAA+ štítky také mnohem více energeticky náročné a starší elektrorozvody nemusí stačit na dnes moderní kuchyňské věže a podobně.

Podlahy a jejich vytápění

Provádíme betony, betonové stěrky, nivelaci podlah, montáž OSB desek, dlažby, mramor, sokly, pokládku vinylu a plovoucích podlah. V případě pokládky vinylu si téměř vždy pro zaručení kvality trváme na tom, že podlkad zniveluje před pokládkou naše firma. Námi dělané podlahy mohou být vytápěny elektrickými topnými rohožemi zalitými v betonovém podkladu - vhodné pod dlažbu, nobo elektrickými topnými foliemi typu Ecofilm, které se instalují přímo pod plovoucí podlahy.

Napište nám!

Vaše jméno: *

Váš telefon: *

Váš e-mail:

Vaše zpráva: *

Vždy jsme si přáli plnit úkoly poněkud neobvyklého rázu ...

Volejte NON-STOP
777 626 935 (777 MANZEL)